WV-SW598 Super Dynamic Technology 30 x optik yaklaştırma, IP66 mahfaza özelliklerine sahip, Full HD, saldırıya dayanıklı IP PTZ dome

WV-SW598 Super Dynamic Technology 30 x optik yaklaştırma, IP66 mahfaza özelliklerine sahip, Full HD, saldırıya dayanıklı IP PTZ dome

WV-SW598
Super Dynamic Technology 30 x optik yaklaştırma, IP66 mahfaza özelliklerine sahip, Full HD, saldırıya dayanıklı IP PTZ dome

 

  • 30 ips’ye kadar 1080p FULL HD Görüntü
  • Yeni geliştirilmiş 2.4 Megapiksel MOS sensörü
  • Panasonic ‘UniPhier’ teknolojisiyle bir araya getirilmiş çoklu H.264 ve JPEG akışları
  • Yüz Tanıma Teknolojisi yüz görüntülerinin daha net olmasını sağlar
  • MEGA Super Dynamic teknolojisi daha net görüntü ve 128x daha geniş dinamik aralık sunar
  • Gerçek gece/gündüz özelliği, SDXC belleği

WV-SW598 IP PTZ dome saldırıya dayanıklı gövde içinde FULL HD kalitesinde görüntüler ve bir dizi başka özellik sunar. 640×360 çözünürlük modunda 90 x ekstra optik yaklaştırma. Sis ve Kum Fırtınası dengelemesi, avantajlı otomatik izleme özelliklerine sahip ve daima mükemmel bir görüntü sağlayan yağmur korumalı dome kılıfı.

Yeni geliştirilmiş MOS sensörünü kullanan SW598, çoklu H.264 ve JPEG akışı üzerinden 1080p FULL HD görüntüler sunar.  128x dinamik aralık sunmak için MEGA Super Dynamic teknolojisini kullanan SP598’in gündüz/gece görüntü kalitesi her koşulda idealdir.

“Birçok özelliğe sahip olan SP598 bugüne kadar üretilmiş en akıllı kameradır.  Yüz algılama, kameranın ürün odağını çekilen insanı yakalayacak şekilde ayarlamasına ve ayrıca uyumlu bir kaydedici kullanılıyorsa algılandıktan sonra bir alarmı harekete geçirmek üzere XML verilerinin kullanılmasına olanak verir.  Otomatik arka odak (ABF) özelliği kurulum süresini kısaltarak kolay kurulum ve mükemmel görüntü sağlar.

VIQS (belirli bir alanda değişken görüntü kalitesi) Smart HD serisinin en son yeniliğidir. Bu sayede kamera, görüntünün sadece belirli alanlarında daha yüksek çözünürlüğün olmasını sağlayabilir, bu da daha düşük bant genişliği anlamına gelir.”

WV-SW598 her tür dış mekan çekim ihtiyaçlarına uygunluğu garanti eden en son Smart HD yeniliklerini; nem giderme teknolojisiyle donatılmış, IP66 sınıfı saldırıya dayanıklı bir kasa içinde sunar.  Ayrıca, ONVIF uyumlu dome birçok uygulamanın olmazsa olmazıdır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN