WV-SC588 Ağ Tipi PTZ İç Mekan Kubbe Kamerası

WV-SC588 Ağ Tipi PTZ İç Mekan Kubbe Kamerası

WV-SC588
Ağ Tipi PTZ İç Mekan Kubbe Kamerası

 

  • 30 ips’ye kadar 1080p FULL HD görüntüler
  • Yeni geliştirilmiş 2,4 Megapiksel MOS sensörü
  • Panasonic ‘UniPhier’ teknolojisiyle birlikte çoklu H.264 ve JPEG akışları
  • Yüz Tespit Teknolojisi net yüz görüntüleri sağlar
  • MEGA Super Dynamic teknolojisi net görüntüler ve 128 kat daha geniş bir dinamik aralık sunar
  • Gerçek gündüz/gece kapasitesi, SDXC bellek

WV-SC588 IP PTZ kubbe, FULL HD kalitesinde görüntüler ve zengin özellikler sunar. 640 x 360 çözünürlük modunda 90x fazladan optik yakınlaştırma Sis ve Kum Fırtınası dengeleme, avantajlı otomatik izleme daima mükemmel bir görüntü sağlar.

Yeni geliştirilen MOS sensörünü kullanarak, SC588 çoklu H.264 ve JPEG akışlarında 1080p FULL HD görüntüler sağlar.  128x dinamik aralık sağlamak üzere MEGA Super Dynamic teknolojisini kullandığından, SC588’in gerçek gündüz/gece görüntü kalitesi tüm koşullarda idealdir.

Pek çok özellik barındıran SC588 bugüne dek üretilen en akıllı kameradır.  Yüz tespiti kameranın ürünün odağını görüntüdeki bir kişiyi yakalamak üzere ayarlamasını ve uygun bir kayıt cihazı kullanılıyorsa tespit üzerine bir alarmı tetiklemek üzere XML verilerini de kullanabilir.  VIQS (Belirlenmiş Alanda Değişken Görüntü Kalitesi) Smart HD yelpazesindeki en son yeniliktir ve kameranın sadece görüntünün belirli alanlarında daha yüksek çözünürlüğe sağlar, bu da daha düşük bant genişliği anlamına gelir.

WV-SC588 en son Akıllı HD yeniliklerini sunar, bu da tüm iç mekan gereksinimleri için uygun olmasını sağlar.  Ayrıca, ONVIF uyumlu olduğundan, kubbe geniş bir uygulama yelpazesi için olmazsa olmazlardandır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN