WV-SC386 Geniş dinamik aralık, HD PTZ dome tip IP kamera

WV-SC386 Geniş dinamik aralık, HD PTZ dome tip IP kamera

WV-SC386
Geniş dinamik aralık, HD PTZ dome tip IP kamera

 

  • Yeni geliştirilmiş 1.3 Megapiksel yüksek hassasiyetli MOS Sensörü
  • 30ips’ye kadar 720p HD görüntü H.264
  • 36x optik zum, 12x dijital zum
  • Işığın arkadan geldiği zor durumlarda net görüntü sağlayan geniş dinamik aralık teknolojisi
  • Net yüz görüntüsünü garanti eden yüz teknolojisi
  • Gelişmiş otomatik izleme

WV-SW386 IP dome kamerası tam fonksiyonel bir dome kameradan bekleyebileceğiniz her şeyi sunar. Sonsuz kaydırma, 360 derecelik kapsamı 720p HD kalitesinde garanti eder

Yeni geliştirilmiş 1.3 Megapiksel MOS sensörüyle donatılmış WV-SC386 yüksek kaliteli görüntüleri HD 720p’de ve 30ips’ye kadar sunar. Çoklu H.264 ve VGA akışları gerçek zamanlı kayıt ve izleme imkanları sunar. Dome, gelişmiş otomatik izleme özelliği ile 360 derece sağa sola çevirme imkanı sunarak son derece işlevsel olup, 36x optik zumun yanında ekstra 12x dijital zum bulunmaktadır. VGA modunda bu 72x optik zuma kadar artırılabilir.

WV-SC386, 7/24 izlemeyi garanti eden özelliklere sahiptir. Geniş dinamik aralık teknolojisi, en karanlık ortamlarda bile renkli ve siyah beyaz modlar arasında otomatik geçiş imkanı sunarak net görüntüler sağlar. Yüz algılama teknolojisi, yüz algılama ve odaktaki görüntüyü davetsiz ziyaretçinin mümkün olan en iyi görüntüsünü yakalayacak şekilde ayarlar. Algılama, yüz eşleştirme işlevi için destekleyici kayıt cihazına veri gönderir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN