WJ-NV200 Bilgisayar gerektirmeyen 16 kanallı NDR. Kurulumu basit, akıllı özellikler

WJ-NV200 Bilgisayar gerektirmeyen 16 kanallı NDR. Kurulumu basit, akıllı özellikler

WJ-NV200
Bilgisayar gerektirmeyen 16 kanallı NDR. Kurulumu basit, akıllı özellikler

  • 16 Kanaldan HD kayıt
  • H.264, MPEG-4 ve JPEG çoklu format
  • Basit kurulum 4 adımda otomatik kamera algılama
  • Kolay arayüzle fare kullanımı, bilgisayar gerektirmez
  • Yüz eşleştirme teknolojisi

WJ-NV200, IP kameralarından kayıt almayı basitleştirir. Bilgisayara gerek olmaz, sadece kameraların algılanması ve hızlı kurulum yeter.

Tüm kanallardan birden çok formatta gerçek zamanlı, 30ips kayıt. Kaydedicide basit bir arayüz ve fareyle kontrol bulunmaktadır böylece kamera seçme, kayıt ve kamera kontrol işlemleri mümkün olduğunca kolay gerçekleştirilir. Kaydedici HDMI bağlantısı üzerinden full HD çıkışı destekler böylece canlı ve izleme görüntüler yüksek çözünürlükte gösterilebilir.

WJ-NV200’de akıllı özellikler de bulunmaktadır. Basit kuruluma yardımcı olması ve kullanışlılık açısından tarih ve saat çizelgeli hızlı arama kayıtların bulunmasını kolaylaştırır. Tahmini kayıt günleri de kamera sayısı, kare hızı, görüntü kalitesi ve sabit disk kapasitesi esas alınarak hesaplanabilir.

En etkileyicisi ise yüz eşleştirme özelliğidir. Smart HD aralığında akıllı kameralarla birlikte çalışılarak bir seferde 8 yüz tanıması yapılıp maks. 16 yüz resmi içeren esnek bir veritabanıyla eşleştirme yaptırılabilir. Veritabanı esas alınarak kayıt işlemini veya alarmı tetiklemek kullanıcıların belirli işgalcileri veya tanınmış müşterileri belirleyebilmesini sağlar.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN