WJ-ND400 9 Seri Ata sabit disk yuvalı megapiksel i-Pro Network Kameraları için Yüksek performanslı Network Disk Kaydedici

WJ-ND400 9 Seri Ata sabit disk yuvalı megapiksel i-Pro Network Kameraları için Yüksek performanslı Network Disk Kaydedici

WJ-ND400
9 Seri Ata sabit disk yuvalı megapiksel i-Pro Network Kameraları için Yüksek performanslı Network Disk Kaydedici

 

  • MPEG-4 ve JPEG çoklu format
  • 64 adede kadar ağ kamerası
  • Kameralar kolay erişim için 8’li gruplara atanabilir
  • 2x, 4x Dijital zum (Canlı/Banttan)
  • 16 adede kadar istemci aynı anda görüntüleri izleyip WJ-ND400’e kumanda edebilir.

WJ-ND400, yüksek miktarda iş ve büyük depolama kapasitesine gerek duyulan megapiksel kamerayla kayıt taleplerini özellikle karşılamak için tasarlanmış yüksek performanslı bir network sabit disk kaydedicisidir.

Büyük depolama kapasitesi

64 network kamerası WJ-ND400’e bağlanabilir ve bunların aktardığı görüntü ve sesler aynı anda kaydedilebilir. NVR’de her biri için opsiyonel genişletme bulunan 9 seri ATA HDD yuvası ve ayrıca ilave kapasite için 9 seri ATA HDD yuvası bulunmaktadır bu da WJ-ND400’ü büyük ölçekli izleme sistemleri için ideal hale getirmektedir. Hot-plug desteğiyle sürücüler sistemi kapatmadan değiştirilebilir, böylece 7/24 kesintisiz çalışma sağlanır.

Güvenilir

Yüksek güvenilirlik için WJ-ND400 RAID 5/6’yı destekler; görüntü verisinin birden fazla sabit diske yazılmasını mümkün kılar (minimum 4 sabit diske gerek vardır). Sabit disklerden biri (veya RAID 6’da ikisi arızalandığında kayıtlar herhangi bir veri kaybı olmaksızın diğer sabit disklerden kurtarılabilir. Bu birim de yerleşik işletim sistemi ve veri şifreleme de bulunmaktadır.

Çok Yönlü

WJ-ND400 hem MPEG-4 hem de JPEG uyumlu olup manüel, planlı, acil, olay ve harici zamanlayıcıyla kayıt dahil olmak üzere çok yönlü kayıt işlevlerini mümkün kılarak rakibi olmayan kayıt seçenekleri sunar. Kaydedici; alarm kaydı, e-posta gönderme, alarm mesajı, terminal çıktısı, FTP aktarımı ve kamera konumlandırma gibi bir dizi alarm eylemiyle herhangi bir anın sistem kullanıcılarının dikkatinden kaçmasına izin vermez.

Kayıtlarda arama yapmak için VMD işlevi, hızlıca arama yapabilmek için kayıtlı görüntülerin ilgili kısmına gitmeye izin verir. İlave olarak filtreli arama işlevi Saat, tarih, Olay Türü ve Kamera numarasına göre arama yapabilir.

İstemci ağının kamera ağından ayrılmasını sağlamak için kaydedici üzerinde iki ağ arayüzü bulunur. Bu sayede kamera ağının performansının, sistemi izleyen kullanıcılardan etkilenmemesi garanti edilir. Bu durum ayrı bir ağa yerleştirilen kameralara sadece NDR üzerinden erişime izin vererek ilave bir güvenlik önlemi vazifesi görür.

Düşük maliyetli kurulum

i-Pro network kameraları WJ-ND400’e bağlandığında Kolay IP Kurulum özelliği sayesinde IP adresleri kolayca elde edilebilir. Ağ kurulumu için gereken zaman ve işçiliği azaltan Kolay IP Kurulumu montaj ve bakım maliyetlerini azaltır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN