WJ-ND300A 32 Kanaldan Network Disk Kaydedici

WJ-ND300A 32 Kanaldan Network Disk Kaydedici

WJ-ND300A
32 Kanaldan Network Disk Kaydedici

 

  • 32 Ethernet bağlantılı ağ kamerası
  • Yüksek görüntü kalitesi ve kare hızı
  • Esneklik ve ölçeklenebilirliği maksimize etmek için tam IP adresleyebilme
  • Geleceği göz önünde bulundurarak üretilmiştir
  • Süper basit kurulum

WJ-ND300A yüksek görüntü kalitesi, yüksek kare hızı, çok kanallı çalışabilme becerisine sahip olup görüntü kaydetme, oynatma ve canlı izleme için tam destek sunar.

Benzer şekilde akıl ve hızla donatılan WJ-ND300A’nın sabit diskleri 32 adede kadar ağ kamerasının Ethernetten iletilen görüntülerini kaydeder. WJ-ND300A hem MPEG-4 hem de JPEG uyumlu olup 32 adede kadar MPEG-4 kameraya bağlanabilir. Kameralar sadece bilgisayar ekranından kolayca izlenebilir, kontrol edilebilir ve sıfırlanabilir.

WJ-ND300A kullanıcıları montaj kolaylığından da faydalanır – Hızlı IP Kurulum özelliği Panasonic’in i-Pro Serisi kameralarını ağa bağlanır bağlanmaz otomatik olarak tanır. Ayrıca Hızlı IP Kurulumu her bir ayrı kamera için ayrı IP atanması zorunluluğunu da ortadan kaldırır. Opsiyonel RAID5 kartı kaydedicinin kendi içinde de RAID5 desteği sunar.

WJ-ND300A, opsiyonel WJ-HDE300 Genişletme Birimleri kullanılarak 27 adede kadar sabit disk eklemeye imkan veren kapasitesi artırılabilir bir depolama imkanı sunar. İlave olarak, Panasonic’in WV-ASM100 Management PC Yazılımı 100 adede kadar ağ kaydedicisini tek bir entegre sisteme kaydedilmesine izin verir. Panasonic’in i-Pro Ağ Video Kaydedicileri WJ-ND299, WJ-ND300 Serileri, WJ-ND400 ve Dijital Disk Kaydedicileri, WJ-ND300A Serileri ve WJ-RT416 Serileri bunlardan bazılarıdır.

Daha az kablo, daha düşük maliyetler, esnek kurulum ve etkileyici bir yüksek kare hızına sahip olan Panasonic’in WJ-ND300A’sı bir dizi güvenlik uygulaması için ideal çözümdür.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN