WJ-GXD400 Çok Kanallı HD Video Kod Çözücü

WJ-GXD400 Çok Kanallı HD Video Kod Çözücü

WJ-GXD400
Çok Kanallı HD Video Kod Çözücü

 

  • HDMI video arayüzü
  • 256 adede kadar kamerayı destekler
  • Tarayıcı arayüzü
  • Saniyede 25 kare

Panasonic’in devrim niteliğindeki WJ-GXD400 Çok Kanallı HD Video Kod Çözücüsü piyasaya yön veren i-Pro serisinin bir parçasıdır.

HDMI Video arayüzüne sahip WJ-GXD400, birden çok operatör konumundan kumanda edebilmek için Panasonic’in i-Pro serisi Network Kameraları ve Video Kodlayıcılarından gelen MPEG/JPEG görüntü verilerinin kodunu çözebilir Dahası, akıllı Kod çözücü network video ve ses akışlarını HDMI standart sinyallerine dönüştürerek HD ekranların Panasonic i-Pro sistemine bağlanmasını mümkün kılar.

WJ-GXD400, 3 ayrı ekranda 2x VGA görüntü ile 1x 4VGA (1280×960) görüntüyü veya 6 ayrı ekranda 6x VGA görüntüyü aynı anda sunabilir. Bu özellik, hassas kimlik belirleme ve çoklu ekran becerilerinin 1920×1080 HD ekranın tüm avantajlarından uygulama şartları doğrultusunda faydalanmasını sağlar. VGA görüntülerinin her biri 25 fps’ye kadar gösterilebilir (NTSC modelinde 30 fps) böylece hiç bir kritik an kaçırılmaz.

Panasonic’in i-Pro Network Video Kodlayıcısına (WJ-NT304/WJ-NT314) bağlı kameralar da dahil olmak üzere 256 adede kadar kamera WJ-GXD400’e kaydettirilebilir.

WJ-GXD400, alarmın gösterilmesini ve alarm terminali çıktısının etkinleştirilmesini sağlayan kamera noktası alarm sinyali özelliğini destekler. Gigabit network, gömülü işletim sistemi ve tarayıcı arayüzü üzerinden kurulabilme özelliklerine sahip olan WJ-GXD400, üstün güvenilirliğiyle izleme sistemlerinin ön önünde yer alır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN